آقای افتخاری، اجازه هست من زن بگیرم؟

گفتگوی جالب و طنزگونه شهرام شکیبا با خبرآنلاین در واکنش به اظهارات جدید علیرضا افتخاری خواننده موسیقی!!                                                                                                                    شکیبا، شهرام - اگر بگویم علیرضا افتخاری، بزرگ‌ترین خواننده تاریخ موسیقی ایران از سال 88 تاکنون است، خواهید گفت احتمالاً از نظر خبرگزاری «فارس». در حالی که بنده خواهم گفت: دقیقاً همین‌طور است.

 

 

 

 

 

 

 

افتخاری قبلاً هفته‌ای یک آلبوم موسیقی منتشر می‌کرد ولی حالا نمی‌تواند. او خدای نکرده مریض نشده، فقط وقت ندارد. شغل اصلی افتخاری الان گفت‌وگو با خبرگزاری فارس است و در حاشیه این شغل شریف گاهی هم به خوانندگی می‌پردازد. این گفت‌وگوکننده خوب کشورمان در اثر هفته پیشش به خبرگزاری فارس گفته بود: «برخی از هنرمندان هستند که با زیرپا گذاشتن اخلاق و به سبب آشنایی، با فرد دیگری که از همسرشان جوان‌تر و زیباتر است ازدواج می‌کنند و گاهی این اتفاق به عدد سه می‌رسد و برخی با جدا شدن از همسر دوم سراغ سومی می‌روند. معتقدم چنین شخصی سازش شنیدن ندارد. چه بسا در عرصه موسیقی افرادی بودند که با رفتن به این راه، موفقیت را از خود سلب کرده‌اند.»
بزرگ‌ترین خواننده تاریخ موسیقی ایران در دو سال اخیر در اثر این هفته‌اش که گفت‌وگوی تازه‌تری با خبرگزاری فارس است، گفته منظورش چیز دیگری بوده و اصلاً گفته است: «برخی‌ها با اولین آلبوم خود زن‌شان را طلاق می‌دهند.»
همان‌طور که ملاحظه می‌فرمایید این دو نقل‌قول به جهت شباهت فراوانی که به هم دارند، دچار تحریف شده‌اند، اما اینها اساساً چیزی از ارزش‌های درس بزرگ اخلاقی ایشان کم نمی‌کند.
1- تعداد همسران نوازندگان چه ربطی به شیوه انگشت‌گذاری روی پرده‌های تار یا سرعت مضراب‌زدن در سنتور یا فوت کردن توی نی دارد که ساز نوازنده چندهمسره را از چشم و گوش جماعت می‌اندازد؟
2- لطفاً زودتر اهالی موسیقی عکس و مشخصات و تعداد محارم‌شان را برای این خواننده چشم‌پاک و ارزشی ارسال کنند تا هفته آینده اعلام کنند آثار چه کسانی را گوش کنیم.
3- آیا اختیار کردن همسر جدید در کیفیت کار شاغلین مشاغل دیگر هم اثر دارد؟ یعنی مثلاً اگر یک تاکسی دربست بگیریم که از میدان «جمهوری» برویم به میدان «آزادی»، راننده دوزنه ما را در میدان «اعدام» یا «توپخانه» پیاده می‌کند؟
4- ایشان فرموده‌اند: «برخی‌ها» با اولین آلبوم‌شان از زن‌شان جدا می‌شوند. این یعنی که «خیلی‌ها» هم جدا نمی‌شوند. خب این قاعده که در همه موارد موجود است و بر همین اساس می‌شود گفت:
- برخی‌ها بعد از خوردن هویج‌بستنی زن‌شان را طلاق می‌دهند.
- برخی‌ها که ماهواره نگاه می‌کنند، زن‌شان را طلاق می‌دهند.
- برخی‌ها که «نیلوفرانه» را گوش می‌کنند، از همسرشان جدا می‌شوند.
- برخی‌ها تا به اولین محضر می‌رسند، زن‌شان را طلاق می‌دهند.
- برخی‌ها در دولت خاتمی زن‌شان را طلاق دادند.
5- خوب است آقای افتخاری جزو آن برخی‌ها نیست وگرنه با این تعداد آلبومی که دارند، باعث می‌شدند برخی‌ها بعد از آلبوم اول‌شان برای تجدیدفراش مجبور شوند بروند از چین برای خودشان همسر وارد کنند.
6- می‌گویند یک بنده خدایی وصیت کرده بود: «من از شب اول قبر می‌ترسم، لذا مرحمت فرموده من را شب دوم دفن کنید.»
بر همین منوال باتوجه به اینکه آقای افتخاری خیلی نگران رواج طلاق بین اهالی موسیقی بعد از آلبوم اول هستند، پیشنهاد می‌شود وزارت ارشاد ترتیبی اتخاذ کند که کسی «آلبوم‌ اول» منتشر نکند و همه با آلبوم دوم‌شان شروع کنند.

 

منبع: http://www.khabaronline.ir/detail/209937/weblog/shakiba

/ 3 نظر / 32 بازدید
حسین

[گل][گل]

علی ظفری

[خنده][خنده]

راه شهرت اینه شهرام شکیبا؟! زحمت و رنج داره آخه جون بابا پیله کردن به این و اون که هنر نیست تا که درسو ندونی کی میگیری بیست؟ همه میدونن که حرفات رو علاقه است دل تو دیگ و زبونت یه ملاغه است نون حرف مفت که خوردنش حرومه همه بدبختی ها از حرفای شومه میدونم قدقد مرغا شده مرموز مگه مرغی قوقولی کردی تو دیروز؟ تو بگو این دروغو که میگی راسته؟ حرفا چی نی...یا دروغه یا که ماسته! سراینده: عرق نعناع