به یاد استاد مشکاتیان

با عرض سلام

به سومین سالگرد فوت بزرگمرد و استاد سنتور ایران نزدیک میشوم(29 شهریور).استاد پرویز مشکاتیان،که هر جا سخنی از موسیقی اصیل ایرانی باشد نام او در زبان ها و کلام ها میفتد و هیچ گاه نگاهش،یادش،بزرگیش و آثار به یادماندنیش فراموش نخواهد شد.

کلیپی در یادبود استاد برایتان میگذارم  که در آن اساتیدی همچون:داریوش پیرنیاکان،بیژن کامکار،اردشیر کامکار،اردوان کامکار،داوود گنجه ای و ارشد طهماسبی در وصف او میگویند و همچنین در ادامه کلیپ که مصاحبه ای با خود زنده یاد مشکاتیان و نوازندگی سه تارش را خواهید دید.

(این اثر با تلاش عزیز(عزیزانی)تهیه شده که بنده نامی از آن ها جهت درج در وبلاگ پیدا نکردم.چنانچه کسی تهیه کننده این اثر را میشناسد ممنون میشوم که معرفی کند).

 

 

 دانلود(حجم49.3 مگابایت)


/ 5 نظر / 50 بازدید
barf

عالیه نظربده بیا طرفم

حسین

veryyyyyy niiiiiiiiiiiiiice [گل][گل]

بسام

اشعار آلبوم سیمرغ به نظر من زیبا ترین آلبوم همایون شجریان ، همین سیمرغ است . کامل ترین و بهترین چهارگاه همایون شجریان در این آلبوم است . همچنین بیداد همایون ، نوا و نهفت ، بیات اصفهان و ماهور به خوبی در این آلبوم کار شده اند . به این امید که حمید متبسم ، آهنگساز توانا باز هم به شاهنامه سری بزند . این شما و این فایل ورد که آن را به خوبی درست کردم . http://www.mediafire.com/?eaf72s7y4xfjtpe

افراسیاب

گـل در بر و می در کف و معشوق به کام است سلـطان جهانـم بـه چـنین روز غلام است گو شـمـع میارید در این جمع که امـشـب در مـجـلـس ما ماه رخ دوست تمام اسـت

افلاکی

روحش شاد و یادش گرامی