مجوز آلبوم «مرغ خوشخوان» صادر گردید

مجوز آلبوم موسیقی «مرغ خوشخوان» با آواز محمدرضا شجریان توسط دفتر کل موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شد.

 محمد میرزمانی مدیر دفتر موسیقی وزارت ارشاد ضمن اعلام این خبر در نخستین نشست رسانه​ای خود که صبح امروز در تالار وحدت برگزار شد ؛ به چگونگی ارائه مجوز به تازه ترین آلبوم موسیقی محمدرضا شجریان اشاره کرد و گفت : «چندی پیش استاد شجریان یک آلبوم برای اخذ مجوز به وزارت ارشاد فرستاده بودند که عصر دیروز من مجوز انتشار این آلبوم را صادر کردم؛ همچنین با مذاکراتی که انجام خواهد شد شرایط برگزاری کنسرت ایشان را نیزمهیا خواهیم کرد.»

 وی در ادامه با اشاره به برنامه​های دفتر موسیقی وزارت ارشاد افزود : «حمایت همه جانبه از موسیقی ایرانی، سنتی و محلی در بعد وسیع از جمله سیاستگذاری های مدیریت جدید دفتر وزارت ارشاد خواهد بود و در این راستا طرح هایی را برنامه ریزی کرده ایم به این معنا که قصد داریم ارتباط بیشتری با گروه های موسیقی که در این عرصه فعال هستند ولی کمتر موقعیت اجرای صحنه ای را داشته اند برقرار کنیم از همین رو در نظر داریم بستر مناسب برای رشد موسیقی متعالی را فراهم کنیم که یکی از بخش هایی که به این منظور کمک شایسته ای خواهد کرد افرایش نقدینگی است در واقع با بودجه اندکی که در اختیار داریم سعی می کنیم که به طور مساوی این بودجه را در اختیار گروه ها قرار دهیم .»

منبع:خبرآنلاین و آفتاب

/ 2 نظر / 5 بازدید
h

سلام . وبلاگ خوبي داري اما اگر دوست داري آمار بازديد هات افزايش پيدا کنه توصيه ميکنم تو موتور جستجو بست ايران وبلاگ خودتو ثبت کن تا روزانه کلي بازديد داشته باشي از اين سايت . کنر از يک دقيقه هم زمان نمي بره فقط اسم و آدرس سايت و کلمات کليدي رو بايد وارد کني . اگر هم فرصت داري مي توني تمام پست هاتو ثبت کني تا بازديد هاي بيشتري وارد وبلاگت بشه . اينم آدرسش http://bestiran.cz.cc/addurl.php